KONST / Litografier / Färglitografi 14278093
nr 1427 8093
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 135/150. Färglitografi, bildmått: 42x27, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:17:17
100 kr
350 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius